PUNIME NGA METALI

Shitet nga: ANG 19 Jan 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bëjm Punime Nga Metali Si:Gilindera Të Rrethojës,Gilindera Të Terasës,Gilindera Të Shkallve,Dyer Të Oborrit,Dyer Të Garazhave,Hulaja,Kioska,Si Dhe Mbrojtëse Të Dritareve. Për Më Shumë Informata Na Kontaktoni Në:044-628-728 : dhe 044-770-634 Ju Mirëpresim Gjindemi Në Bresje Përball Petrol Company. 'Agjystatori ANG'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim