DYER TË BRENDSHME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GER TORE 05 Gsh 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Dyer te Brendshme ,Dyer Automatike per Garazha ,Dyer te Blinduara ,Dyer dhe Dritare te Plastikes ,Roleta te Plastikes dheAluminit ,Gilindera te Aluminit ,Laminat

N.T.P GER TORE
Fushe Kosove (Bresje pran Shkolles Teknike)
+37744897224
gertore1@gmail.com
web: https://www.facebook.com/pages/GER-TORE/1434979123426462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim