Dritare dhe der te aluminit

Shitet nga: Sherif 28 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
dritare nga alumini 7 dritare dhe një der , dritaret jan me dimenzione 140 x 80 edhe nje der ballokoni 212 x 80 , dera e hymjes osht 240 x 210 Urgjentisht qmimi me marrveshje . Faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim