Dritare nga druri

Shitet nga: Zeqir Aliu 08 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes 9 dritare nga druri dhe kulmin e shtëpisë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim