Dritaret dhe Dyer ballkoni

Shitet nga: Shkelzen 06 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes tri Dyer ballkoni dhe nent dritaret druri ne gjendje te mir te vendisura para later vite .qmimi I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim