Dyr te garazhave

Shitet nga: Berisha 06 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes dyr te garazhave te ardhur nga Zvicera dimensioni|: gjeresia 2.60 dhe naltesia 2.20 kontakti 044 200 045 049 316 332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim