Gilindera te te gjitha llojeve,dyr,rrethoja,konstr

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DPT "Metali i Ri" 03 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kompani per perpunimin e metaleve "Metali i ri" me seli ne Davidofc-Shtime, ju afron kto sherbime :gilindera te te gjitha llojeve, dyr, rrethoja, konstrukcione te ndryshme, dhe te gjitha punet me heker.
Per informata shtes kontakto
+37744 193 089 (VIBER)
Shpejtim Rushiti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim