HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

Shitet nga: Dardan kuqi 08 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bejm hidro dhe Termoizolime me materjal Zvicerran qe perdoret per kulma te rrafshta(Terasa) bodrumeve pishinave banjove etj. Me staf perfesjonal dhe me makinerin me te persosur. Me Garancijon 20 vite. Info:044678807 049833768
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim