Hidroizolimin e terasave te ndryshme

Shitet nga: luan shala 26 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
bejm hidro dhe termizolimin te terasav bodrumeve pishinave banjeve me materjal zvicrran me staf profesjonal dhe me makinerin me te persosur 044 630 056 049 217 324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim