Kubeza Pllaka Kopshtari 🔲🔲🌲🌳🏡

Shitet nga: Gartenbau Luli Dje 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
I KEMI TE GJITHA MODELET E KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE DHE MIRMBAJTJE TE KOPSHTEVE. SHERBIM CILSOR >LULI PARK SH.P.K< Muri Vinkell shkall kocka te betonst
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim