Kulmin e shtepis dhe frizin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: afrim 13 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes kulmin e shtepis dhe frizin qmimi sipas marrveshjes na kontaktoni ne viber 049249553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim