Mjete ndertimore

Shitet nga: 0000 03 Gsh 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes mjete per fazad t jashtme dhe te mbrendshme maqin mallteri glleti maqin stiropolli hillta brusallic si dhe shum e shum lloje mjete te tjera skele per perdorim te mbrendshem t metalit si dhe aluminit qmimi 8000 si dhe mundesia 5000 cash si dhe 3000 me ndonje vetur por qmimi mund te diskutohet ju faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim