Parket , Dritare , Dyer , Shkall tmermerit , Kulmi

Shitet nga: Daut 03 Gsh 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shtepija esht shum e re , dritaret , parketi , dyert , shkallt mermerit , dhe kulmi i shtepis shitet per arsye qe lshohet per banesa . Jon treja dhe shitet me qmim tvolitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim