Qetemide

Shitet nga: Festim 14 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes çeremidet të cilat janë mjaft të ruajtura dhe të përshtatshme për përdorim , çmimi sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim