Rrethoja oborri nga betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: www.perparimi-rks.tk 17 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Rrethoja per oborre te llojeve te ndryshme,bejm transportim dhe montimin ne ter kosoven

Kontaktoni

+377 44 114 688
Facebook ; figura betoni
Skype ; figura- betoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim