Shtylla-huj betoni (cilindrike)

Shitet nga: xxx 23 Maj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shtylla betoni cilindrike (të rrumullakta) me gjatsi 2 m dhe diameter 7 dhe 8 cm,me nga tri fije armaturë 7she, 6 zingija, 6 vrima .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim