Shtylla te betonit per thurje dhe pemishte

Shitet nga: Burim 29 Nën 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kemi shtylla te betonit
Per pem dhe rrethoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim