Tenda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: megaplast 10 Tet 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Tenda për shtëpi ,banesa ,lokale dhe restaurante
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim