radio antike

Shitet nga: radio 13 Pri 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes radion anike per dekorim te ambientev te ndryshme.restorante shtepi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim