Derë e hymjes kryesore

Shitet nga: arsim 15 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e hymjes kryesore me dimenzione 140x210.Dera eshte shume e mire.Qmimi 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim