Derë e hyrjes

Shitet nga: Shkelzen 17 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes urgent derën e hyrjes. Dera është në gjendje të regullt. Është e zhvendosur dhe mund ta merrni në qdo kohë. Qmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim