Dritare dhe dyer ballkoni

Shitet nga: Qazimi 11 Pri 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dere ballkoni dru te perd.80×220 - dy cope
Dritare druri te perdorura 140×140, 240×120, 180×140 nga dy cope per secilen madhesi.
Dritare alumini per banjo 80×80 cm- dy cope.
Shum te rujtura, dritaret e drurit me kiper. Qmimi i pergjitheshme - 400 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim