Dritare pak e perdorur

Shitet nga: dritare 03 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dritarja 1.32gjersi dhe 1.68 gjatsi shum pak e perdorur e ardhun nga zvicrra,qmimi 55 euro e pllastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim