Dritaret dhe kocka per oborr

Shitet nga: Arsim 25 Sht 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaret e shpis me madhsi te ndryshme 256-140. Tjetra 195-142. Tjetra 364-156 tjetra 257-143 dhe e banjos me dimension 73 cm me 62 keto jan dimensionet e dritarev dritaret jan nga plastika jan thuaj se te reja njera nga to esht. Alumin esht dhe dera ne gjendje perfekte po ashtu shes dhe kockat e oborrit me 5 kend kockat jan 100 e me shum metra kator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim