Dyer ,dritare,kulm etj

Shitet nga: asdren 09 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

111 111 111 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyer,dritaret,kulmi,ollukt,tarasa dhe gjerat tjera te shtepise sipas marreveshjes.
Te gjitha jane te mirembajtura mire dhe jane nga druri me porosi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim