Dyer Per Garazha

Shitet nga: Negjat Krasniqi 09 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Dyer per garazha Jon materail shum i fort Disa nuk kan Dritare(xham) jane dyer te drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim