Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Shpëtimi 20 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Beselica Sh.p.k, (partner i autorizuar nga REHAU) merret me prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika PVC me materialin e firmes së mirënjohur Gjermane REHAU. Beselica me tradite mbi 21-vjeqare në prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika (PVC), si dhe mbi 63-vite pervojë në ndërtimtari dhe në leminë e prodhimeve të drurit (dyer dhe dritare). Beselica garanton cilësi, qëndrueshmëri, dhe kualitet të larte te prodhimeve tona. Me nje staf te certifikuar sipas standardeve gjermane prane Akademise REHAU, Beselica sh.p.k vazhdon te mbetet lider sa i perket prodhimit te dyerve dhe dritareve ne Evropen Juglindore (e certifikuar dhe vleresuar nga REHAU).

Prodhojmë këto lloje të produkteve me porosi: Dritare të dimenzioneve të ndryshme, Dritare Harkore, Dyer të Hyrjes, Dyer të Dhomave, Dyer të Banjove, Dyer të Terasave, Dyer Rrëshqitëse, Vitrina, Ndriques të ndryshëm, Dyer dhe Dritare me ngjyra të ndryshme, Roleta, Xhama te dimenzioneve të ndryshëm, etjTransporti dhe montimi GRATIS në tërë teritorin e Kosovë-s.

Në kuadër të "Beselica Group" operon edhe Fabrika e Bllokave "Euro Bllok" në Podujevë, e cila bën prodhimin e bllokave të dimenzioneve te ndryshme nga argjila (shih foton bashkangjitur).

Për më shumë informata, ju ftojmë të na vizitoni në ekspozitën (showroom) e prodhimeve tona në Fushë Kosovë (afër Petrol Company), si dhe fabrikën në Rr. Skenderbeu P.N. në Podujevë.

Na kontaktoni:
Tel: +386 (0)49/875-875, +377 (0)44/169-744
E-mail: info@beselica.com
Web: www.beselica.com

Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim