Dyer dhe gilindera nga hekuri

Shitet nga: Ramush Fazliu 09 Gsh 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojme dyer dhe rrethoja per oborr, te modeleve te ndryshme dhe me cmime te arsyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim