Dyer te brendshme

Shitet nga: Besnik 08 Nën 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 6 dyer te brendshme me nje qmim shume te lire .
Per me shume info kontaktoni ne nr.049/675/515
Te 6 dyert per vetem 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim