Dyer te dhomave - Me kualitet te larte Europian

Shitet nga: DizajnCompany 26 Pri 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te dhomave - Me kualitet te larte Europian
Derë Early Gray - Me Round

Dyer me standart europian , ne garantojm per produktet tona kualitative , dhe me dizajnet me unike .

Perfaqsues i SOLODOOR(per Kosov) -DizajnCompany
(bejm shitjen me shumic dhe pakic )
Podujevë
Na vizitoni
www.facebook.com/dizajncompany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim