Dyer te dhomave

Shitet nga: Jakup 28 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 3 dyer te dhomave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim