Dyer

Shitet nga: Salih 25 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 10 dyer 50 eur copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim