Dyer

Shitet nga: sheti 27 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer per lokalew qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim