Kabina xhami dhe roleta te jashtme

Shitet nga: Shkelzeni 21 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojm me porosi tush kabina xhami dhe roletna te jashtme nga alumini viber +377(0)44599180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim