Roleta Te Jashtme Nga Alumini Dhe Plastika

Shitet nga: Egzon Ademi Sot 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Art Roleta per here te pare ne Republiken e Kosoves ofron Roleta te Jashtme nga alumini me ISO Standarde Evropiane dhe me termo izolim,ku qdo fletez e materialit permban kodin e verifikimit siq shihet ne foto.Poashtu bejme shitjen e materialit me shumice si nga alumini dhe nga plastika dhe te kutise mbi dritare.Tani gjate muajit Shkurt 20% Zbritje
NTP ART ROLETA
PRISHTINE-FUSHE KOSOVE
(+377) 44818339
info@artroleta.com
www.artroleta.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim