Shiten dyer dhe dritare

Shitet nga: Albert 23 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare ne gjendje te mire me çmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim