Shitet llusteri

Shitet nga: Ganimete Krasniqi 23 Gsh 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet llusteri ne gjendje shume te mire.Pak i perdorur,por eshe shum i ruajtur.Mund te me kontaktoni edhe ne viber ne numrin 049186468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim