shes dyer bej dhe nderrim me vetur

Shitet nga: bajram 17 Nën 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer te jashtme te mbrendshme si dhe dritare prodhim belgjikes bej ndrrim dhe ne vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim