Inventar per banjo

Shitet nga: AFRIM 05 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Inventar për banjo
Punojm inventar per banjo me shumic dhe pakic vetem me porosi.

Gjindemi ne Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim