Tush kabina xhami

Shitet nga: Keli 25 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Inventar për banjo
Bejm punimin e tush kabinav nga xhami me porosi , si dhe mburoja nga xhami per terasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim