Lule rreth 2 metra te larta

Shitet nga: 044729427 22 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Lule dhe bimë
Kerkojm bleres te luleve te cilat i kemi ne shitje. Lulet jane me diameter rreth 2 metra te larta dhe 1.5m te gjera. Bimet kane nje estetike te mahnitshme dhe preferohen per restorante ose salla dasmash.

Ne ofrojm keto dekorime te gjalla me nej çmim te kaptshem.

Faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim