Lule te ndyshme

Shitet nga: valon 20 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Lule dhe bimë
Kemi disa lloje te luleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim