Rrjeta dhe fara per tranguj - kornishon

Shitet nga: Trimi 20 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten rrjeta per tranguj te vegjel - kornishon. Nje rrjete me 500 metra kushton 100 euro. Jane gjithsejt 6 rrjeta dhe nese i merni 6 copat atehere mund ti merni per 500 euro. Poashtu shes fara te trangujve kornishon, kam 5 paketime dhe nje paketim kushton 15 euro. Pra 5 paketime = 75 euro. Nje paketim i ka 1000 fara. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim