lule e gjall

Shitet nga: erza 15 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes keto lule te gjalla 2 metra dhe dy fokusa shum lir edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim