Komod druri per TV

Shitet nga: Endrit 01 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per TV,100% dru dhe e paperdorur.Blere ne JYSK-Scan Color
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim