Komod shum e bukur dhe moderne urgjent

Shitet nga: Komod 02 Qer 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
She's komoden nga druri dhu e rujtur siq shifet nE foto dhe me qmim shum te lir esht bler 400 ero e shes per 150 ero per shkak renovimi pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim