Komod

Shitet nga: nasi 10 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes urgjentisht Komodinen ngjyr kafe me te bardh ne gjendje te rregullt me drita dekoruse dhe drita fluroshente te kaltert eshte e jashtzakonshme dhe shume e bukur gjendemi afer fushkosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim