Mobile per shtepi

Shitet nga: muharrem 10 Qer 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes
MOBILE per dhomen e pritjes dhe shtrat per dhomen e gjumit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim