Shitet Komoda e Dryrit

Shitet nga: Sahit 06 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet Komoda e Drurit, ne gjendje shume te mire dhe me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim