shes inventarin koplet

Shitet nga: elisah 15 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes inventarin komplet per call cente jan 4 tavolina me nga 4 kopjutera qe vendosen ne 1 tavolin si dhe tavolina per menagjerin e call centrit po ashtu shes edhe kompjuterat me te gjitha pjeset qa shkoojn komplet mund te shiten ose te nderrohen me naj vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim